PT15LV02-103A2020-S
Numărul produsului DigiKey
1993-PT15LV02-103A2020-S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PT15LV02-103A2020-S
Descriere
TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
Descriere detaliată
10 kOhms 0,25W, 1/4W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Carbon 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Categorie
Coeficient de temperatură
±300ppm/°C
Rezistență
10 kOhms
Putere (wați)
0,25W, 1/4W
Mărime/Dimensiune
Rotund - 0,591" diam. (15,00mm)
Toleranță
±20%