PT10MV10-103A2020-S
Numărul produsului DigiKey
1993-1104-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PT10MV10-103A2020-S
Descriere
TRIMMER 10K OHM 0.15W PC PIN TOP
Descriere detaliată
10 kOhms 0,15W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Carbon 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Categorie
Coeficient de temperatură
±300ppm/°C
Rezistență
10 kOhms
Putere (wați)
0,15W
Mărime/Dimensiune
Rotund - 0,406" diam. (10,30mm)
Toleranță
±20%