PCTMI2458-RPC
Numărul produsului DigiKey
3299-PCTMI2458-RPC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PCTMI2458-RPC
Descriere
RF ANT 2.45GHZ WHIP STR RP-TNC
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2,45GHz, 5,535GHz Bluetooth, Wi-Fi Scripete, Drept Antenă RF 2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,92GHz 3dBi, 5dBi RP-TNC Montare panou
Categorie
VSWR
2
Producător
Amphenol PCTEL
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
3dBi, 5dBi
Ambalaj
Cutie
Putere - Max
5 W
Caracteristici
Familie/Standard RF
Bluetooth, Wi-Fi
Terminație
RP-TNC
Grup frecvență
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Protecție la infiltrare
IPX7
Frecvență (Centru/bandă)
2,45GHz, 5,535GHz
Tip montare
Montare panou
Interval de frecvență
2,4GHz – 2,5GHz, 5,15GHz – 5,92GHz
Înălțime (Max)
3,260" (82,80mm)