MWU4063S
Numărul produsului DigiKey
3299-MWU4063S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MWU4063S
Descriere
RF ANT 438MHZ WHIP STR NMO MNT
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
438MHz TETRA/P25 Scripete, Drept Antenă RF 406MHz – 470MHz 3dBi – Montare NMO
Categorie
VSWR
2
Producător
Amphenol PCTEL
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
3dBi
Ambalaj
Pungă
Putere - Max
200 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Terminație
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
Frecvență (Centru/bandă)
438MHz
Tip montare
Montare NMO
Interval de frecvență
406MHz – 470MHz
Înălțime (Max)
12,000" (304,80mm)