GLPSF-UH350-6X1
Numărul produsului DigiKey
3299-GLPSF-UH350-6X1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GLPSF-UH350-6X1
Descriere
RF ANT 377.5MHZ MODULE SMA STUD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
377,5MHz, 657,5MHz, 750MHz, 767,5MHz, 892MHz, 1,5835GHz, 1,955MHz, 2,0025GHz, 2,45GHz, 2,495GHz, 3,6GHz, 5,4GHz, 5,55GHz 2G, 3G, 5G, Bluetooth, Celular, ISM, LoRa, LPWAN, LMR/TETRA/P25, LTE, Wi-Fi Modul Antenă RF 350MHz – 405MHz, 617MHz – 698MHz, 698MHz – 802MHz, 733MHz – 802MHz, 824MHz – 960MHz, 1,559GHz – 1,608GHz, 1,71GHz – 2,2GHz, 1,805GHz – 2,2GHz, 2,4GHz – 2,5GHz, 2,3GHz – 2,69GHz, 3,4GHz – 3,8GHz, 4,9GHz – 5,9GHz, 5,15GHz – 5,95GHz 2dBi, 1,5dBi, 2,8dBi, 3,5dBi, 4,1dBi, 3dBic, 4,6dBi, 5,9dBi, 5,6dBi, 5,5dBi, 7,3dBi, 5,5dBi, 4,5dBi SMA (3), SMA tată (1) Prizon
Categorie
VSWR
Producător
Amphenol PCTEL
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
2dBi, 1,5dBi, 2,8dBi, 3,5dBi, 4,1dBi, 3dBic, 4,6dBi, 5,9dBi, 5,6dBi, 5,5dBi, 7,3dBi, 5,5dBi, 4,5dBi
Ambalaj
Cutie
Putere - Max
50 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Cablu - 304,8mm, LNA
Familie/Standard RF
Celular, Navigație, Wi-Fi
Terminație
SMA (3), SMA tată (1)
Grup frecvență
Bandă lată
Protecție la infiltrare
IP67
Frecvență (Centru/bandă)
377,5MHz, 657,5MHz, 750MHz, 767,5MHz, 892MHz, 1,5835GHz, 1,955MHz, 2,0025GHz, 2,45GHz, 2,495GHz, 3,6GHz, 5,4GHz, 5,55GHz
Tip montare
Prizon
Interval de frecvență
350MHz – 405MHz, 617MHz – 698MHz, 698MHz – 802MHz, 733MHz – 802MHz, 824MHz – 960MHz, 1,559GHz – 1,608GHz, 1,71GHz – 2,2GHz, 1,805GHz – 2,2GHz, 2,4GHz – 2,5GHz, 2,3GHz – 2,69GHz, 3,4GHz – 3,8GHz, 4,9GHz – 5,9GHz, 5,15GHz – 5,95GHz