BMLPV450
Numărul produsului DigiKey
3299-BMLPV450-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BMLPV450
Descriere
RF ANT 481MHZ DOME PANEL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
481MHz – Calotă Antenă RF 450MHz – 512MHz 1dBi – Montare panou
Categorie
VSWR
2
Producător
Amphenol PCTEL
Pierdere la retur
Serie
Amplificare
1dBi
Ambalaj
Pungă
Putere - Max
100 W
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Familie/Standard RF
Terminație
Grup frecvență
UHF (300MHz – 1GHz)
Protecție la infiltrare
IP67
Frecvență (Centru/bandă)
481MHz
Tip montare
Montare panou
Interval de frecvență
450MHz – 512MHz
Înălțime (Max)
3,380" (85,85mm)