M12T-04BMMB-SL7002
M12T-04BMMB-SL7002
M12T-04BMMB-SL7002
Numărul produsului DigiKey
1754-1058-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M12T-04BMMB-SL7002
Descriere
CONN PLUG MALE 4POS GOLD SCREW
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Șurub
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Negru, Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Carcasă posterioară
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
4
Valoare nominală curent (Amp)
12A
Dimensiune carcasă - Inserție
M12-4
Valoare nominală tensiune
60V c.c.
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C