DAML15P500
Numărul produsului DigiKey
DAML15P500-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DAML15P500
Descriere
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A per contact
Stil conector
Distanță backset
0,406" (10,30mm)
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Caracteristici
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
300V
Număr de rânduri
2
Culoare
Tip montare
Formă contact
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Material dielectric
Termoplastic
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (M3)
Material contact
Alamă
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C