DAM15P400 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
NorComp Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
NorComp Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
15 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
DAM15P400
Numărul produsului DigiKey
DAM15P400-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DAM15P400
Descriere
CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
DAM15P400 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A per contact
Stil conector
Distanță backset
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Caracteristici
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
300V
Număr de rânduri
2
Culoare
Tip montare
Formă contact
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Material dielectric
Termoplastic
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Material contact
Alamă
Terminație
Înveliș sârmă
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C