D15S24A4GX00LF
D15S24A4GX00LF
D15S24A4GX00LF
Numărul produsului DigiKey
609-5878-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
D15S24A4GX00LF
Descriere
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
D15S24A4GX00LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Flash
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
5A per contact
Stil conector
Distanță backset
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Blocare placă
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
300V
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Material dielectric
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă (4-40)
Material contact
Fosfor bronz
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C