BPS8B96FLD0C0Z1LF
Numărul produsului DigiKey
BPS8B96FLD0C0Z1LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BPS8B96FLD0C0Z1LF
Descriere
CONN DIN RCPT 96POS
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
96 Poziție conector DIN Soclu, Socluri tip mamă Auriu Suspendat liber (în linie)
Categorie
Nivel, clasă
2
Producător
Amphenol ICC (FCI)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Serie
Terminație
IDC
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Finisaj contact
Auriu
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Grosime finisaj contact
Număr de poziţii
96
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
1,5A
Pas
0,100" (2,54mm)