98464-S61-20ULF
Numărul produsului DigiKey
609-98464-S61-20ULF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
98464-S61-20ULF
Descriere
CONN HEADER R/A 20POS 2MM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 20 position 0,079" (2,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
98464-S61-20ULF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,240" (6,10mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Tub
Finisaj contact - Conectare
Auriu, GXT™
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
15,0µin (0,38µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Termoplastic
Număr de poziţii
Caracteristici
Slot îmbinare cu pene
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Crem
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
2A (c.a./c.c.)
Tip montare
Valoare nominală tensiune
200V (c.a./c.c.)
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Suport mecanism de blocare
Grosime finisaj contact - Știft
78,7µin (2,00µm)
Lungime contact - Conectare
0,157" (4,00mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,098" (2,50mm)