98424-F52-20ALF
Numărul produsului DigiKey
609-5179-2-ND - Bandă și mosor (TR)
609-5179-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
609-5179-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
98424-F52-20ALF
Descriere
CONN HEADER SMD 20POS 2MM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 20 position 0,079" (2,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
98424-F52-20ALF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,244" (6,20mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Flash
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Termoplastic
Număr de poziţii
Caracteristici
Slot îmbinare cu pene, Gata de montare
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Crem
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
2A (c.a./c.c.)
Tip montare
Valoare nominală tensiune
200V (c.a./c.c.)
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Suport mecanism de blocare
Grosime finisaj contact - Știft
78,7µin (2,00µm)
Lungime contact - Conectare
0,157" (4,00mm)