95278-801A10LF
Numărul produsului DigiKey
609-5163-2-ND - Bandă și mosor (TR)
609-5163-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
609-5163-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
95278-801A10LF
Descriere
CONN HEADER SMD 10POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 10 position 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
95278-801A10LF Modele
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grosime finisaj contact - Conectare
15,0µin (0,38µm)
Caracteristici
Gata de montare
Temperatură de funcționare
-65°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Lungime contact - Conectare
0,232" (5,90mm)