95278-801-24LF
Numărul produsului DigiKey
95278-801-24LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
95278-801-24LF
Descriere
CONN HEADER SMD 24POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 24 position 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
95278-801-24LF Modele
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Ambalaj
Vrac
Grosime finisaj contact - Conectare
15,0µin (0,38µm)
Temperatură de funcționare
-65°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Lungime contact - Conectare
0,232" (5,90mm)