90311-016LF
90311-016LF
90311-016LF
Numărul produsului DigiKey
609-2798-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
90311-016LF
Descriere
CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Negru 0,079" (2,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
90311-016LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Spații între rânduri
0,079" (2,00mm)
Prod.
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Serie
Terminație contact
Sertizare
Ambalaj
Vrac
Tip fixare
Rampă de blocare
Stare piesă
Activ
Culoare
Negru
Tip conector
Caracteristici
Tip contact
Soclu tip mamă
Material izolație
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6, Umplut cu sticlă
Număr de poziţii
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Pas
0,079" (2,00mm)