863001017TLF
Numărul produsului DigiKey
609-1417-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
863001017TLF
Descriere
CONN SCREWLOCK DSUB FEML M3/4-40
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Soclu șurub de reglare Pentru Conectori D-Sub
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
863001017TLF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristici
Include piese de fixare
Producător
Amphenol ICC (FCI)
Lungime - Porțiune filetată sub cap
0,197" (5,00mm)
Ambalaj
Vrac
Lungime - Sub cap
0,249" (6,30mm)