77313-127-10LF
Numărul produsului DigiKey
609-77313-127-10LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
77313-127-10LF
Descriere
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 10 position 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
77313-127-10LF Modele
Lungime de contact generală
0,465" (11,81mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Temperatură de funcționare
-65°C – 130°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Lungime contact - Conectare
0,260" (6,60mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,105" (2,67mm)