77313-118-70LF
Numărul produsului DigiKey
77313-118-70LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
77313-118-70LF
Descriere
CONN HEADER VERT 70POS 2.54MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 70 position 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
77313-118-70LF Modele
Lungime de contact generală
0,450" (11,43mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Temperatură de funcționare
-65°C – 130°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,120" (3,05mm)