77313-101-24LF nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Sullins Connector Solutions
În stoc: 1.174
Fișă de date
Similar
Sullins Connector Solutions
În stoc: 710
Fișă de date
În stoc: 454
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 24 position 0,100" (2,54mm)
77313-101-24LF
Numărul produsului DigiKey
609-77313-101-24LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
77313-101-24LF
Descriere
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
77313-101-24LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
0,425" (10,80mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Auriu sau auriu, GXT™
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Termoplastic
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-65°C – 130°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
78,7µin (2,00µm)
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,095" (2,41mm)