77311-132-16LF
Numărul produsului DigiKey
77311-132-16LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
77311-132-16LF
Descriere
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 16 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
77311-132-16LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
0,626" (15,90mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Pungă
Finisaj contact - Conectare
Auriu sau auriu, GXT™
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Termoplastic
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-65°C – 125°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
78,7µin (2,00µm)
Lungime contact - Conectare
0,406" (10,30mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,120" (3,05mm)