69830-016LF
Numărul produsului DigiKey
609-5101-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
69830-016LF
Descriere
CONN DIP HDR IDC 16POS VERT
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
69830-016LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Spații între rânduri
0,100" (2,54mm)
Producător
Amphenol ICC (FCI)
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Terminație cablu
IDC
Ambalaj
Tub
Diametru fir
AWG 26-28, Torsadat sau solid
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Alimentare
Tip conector
Cablu panglică, Baretă tip tată DIP
Finisaj contact
Cositor
Număr de poziţii
16
Grosime finisaj contact
150,0µin (3,81µm)
Pas cablu
0,050" (1,27mm)
Culoare
Albastru
Pas pe partea plăcii
0,100" (2,54mm)