69176-024LF
Numărul produsului DigiKey
609-2389-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
69176-024LF
Descriere
CONN RCPT HSG 24POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Negru 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
69176-024LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Spații între rânduri
0,100" (2,54mm)
Prod.
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Serie
Terminație contact
Sertizare
Ambalaj
Vrac
Tip fixare
Stare piesă
Activ
Culoare
Negru
Tip conector
Caracteristici
Cheie de polarizare
Tip contact
Soclu tip mamă
Material izolație
Polifenilen, modificat
Număr de poziţii
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Pas
0,100" (2,54mm)