67996-108HLF
Numărul produsului DigiKey
609-3203-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
67996-108HLF
Descriere
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 8 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
67996-108HLF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
0,425" (10,80mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Pungă
Finisaj contact - Conectare
Auriu sau auriu, GXT™
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-65°C – 125°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,095" (2,41mm)