67000-036LF
Numărul produsului DigiKey
67000-036LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
67000-036LF
Descriere
CONN FFC RCPT HSG 36POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Carcasă – Carcasă pentru contacte tip mamă Conector – 36Poz. 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
67000-036LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune
500 V
Producător
Amphenol ICC (FCI)
Material carcasă
Poliester termoplastic, Umplut cu sticlă
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Pungă
Temperatură de funcționare
-65°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip plat flexibil
Valoare nominală curent (Amp)
3 A
Tip conector
Carcasă pentru contacte tip mamă
Culoare carcasă
Negru
Număr de poziţii
36
Notă
Contacte comercializate separat
Număr de rânduri
1
Diametru fir
Pas
0,100" (2,54mm)