51721-10002406AALF
51721-10002406AALF
51721-10002406AALF
Numărul produsului DigiKey
609-3634-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
51721-10002406AALF
Descriere
CONN HDR BLADE PWR 30POS EDGE MT
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
51721-10002406AALF Modele
Tip montare
Margine placă, Orificiu străpuns, Unghi drept
Producător
Amphenol ICC (FCI)
Terminație
Aliaj de lipit
Serie
Configurație contacte, tipică
Semnal 24, Alimentare 6
Ambalaj
Tavă
Caracteristici
Blocare placă, Ghid de închidere a contactelor
Stare piesă
Activ
Finisaj contact
Auriu sau auriu, GXT™
Utilizare conector
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Baretă tip tată, Pini și lame tip tată
Culoare
Negru
Stil conector
Alimentare tip lamă
Valoare nominală curent (Amp)
Număr de poziţii
30
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Număr de poziții încărcate
Toate
Temperatură de funcționare
-20°C – 105°C
Pas
0,100" (2,54mm)