20021511-00014T4LF
Numărul produsului DigiKey
609-20021511-00014T4LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
20021511-00014T4LF
Descriere
CONN HEADER VERT 14POS 1.27MM
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 14 position 0,050" (1,27mm)
Modele EDA/CAD
20021511-00014T4LF Modele
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,213" (5,40mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Tub
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
10,0µin (0,25µm)
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Plastic
Număr de poziţii
Caracteristici
Slot îmbinare cu pene
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
125V c.a.
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,091" (2,30mm)