20021321-00024T4LF
Numărul produsului DigiKey
609-3774-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
20021321-00024T4LF
Descriere
CONN RCPT 24POS 0.05 GOLD SMD
Descriere detaliată
24 Poziție Soclu Conector 0,050" (1,27mm) Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
20021321-00024T4LF Modele
Înălțime izolație
0,177" (4,50mm)
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă
Aplicații
De uz universal, Industrial, Telecomunicații
Spații între rânduri - Conectare
0,050" (1,27mm)