20021311-00030T4LF
20021311-00030T4LF
20021311-00030T4LF
Numărul produsului DigiKey
609-3763-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
20021311-00030T4LF
Descriere
CONN RCPT 30POS 0.05 GOLD PCB
Descriere detaliată
30 Poziție Soclu Conector 0,050" (1,27mm) Orificiu străpuns Auriu
Modele EDA/CAD
20021311-00030T4LF Modele
Înălțime izolație
0,173" (4,40mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,094" (2,40mm)
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă
Aplicații
De uz universal, Industrial, Telecomunicații
Spații între rânduri - Conectare
0,050" (1,27mm)