20021111-00044T4LF
Numărul produsului DigiKey
20021111-00044T4LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
20021111-00044T4LF
Descriere
CONN HEADER VERT 44POS 1.27MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 44 position 0,050" (1,27mm)
Modele EDA/CAD
20021111-00044T4LF Modele
Categorie
Lungime de contact generală
0,309" (7,86mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,098" (2,50mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Tub
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
10,0µin (0,25µm)
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Termoplastic
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
1A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
125V c.a.
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
50,0µin (1,27µm)
Lungime contact - Conectare
0,120" (3,05mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,091" (2,30mm)