10152265-1201HF
Numărul produsului DigiKey
609-10152265-1201HFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
609-10152265-1201HFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
609-10152265-1201HFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
10152265-1201HF
Descriere
MINITEK127 1.27MM, VERTICAL HEAD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 20 position 0,050" (1,27mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
10152265-1201HF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,098" (2,50mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Flash
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA9T), Nailon 9T
Număr de poziţii
Caracteristici
Gata de montare
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
1A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
125V c.a.
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
50,0µin (1,27µm)
Lungime contact - Conectare
0,120" (3,05mm)