10018784-10000TLF | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 609-2009-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 10018784-10000TLF |
Descriere | CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039 |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 36 Poziție Element tip mamă Conector PCI Express™ Auriu 0,039" (1,00mm) Negru |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 10018784-10000TLF Modele |
Categorie | Caracteristici Ghidaj pentru placă, Rampă de blocare |
Producător Amphenol ICC (FCI) | Tip montare Orificiu străpuns |
Serie | Terminație Aliaj de lipit, Eșalonat |
Ambalaj Tavă | Material contact Aliaj de cupru |
Stare piesă Activ | Finisaj contact Auriu |
Tip card PCI Express™ | Grosime finisaj contact 30,0µin (0,76µm) |
Gen Element tip mamă | Tip contact Consolă |
Număr de poziții/panou/rând – | Culoare Negru |
Număr de poziţii 36 | Caracteristică flanșă – |
Grosime placă 0,062" (1,57mm) | Temperatură de funcționare -55°C – 85°C |
Număr de rânduri 2 | Material - Izolație Poliamidă (PA), Nailon, Umplut cu sticlă |
Pas 0,039" (1,00mm) | Număr produs de bază |