10018783-11101TLF
Numărul produsului DigiKey
609-1992-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
10018783-11101TLF
Descriere
CONN PCI EXP FMALE 64POS 0.039
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
64 Poziție Element tip mamă Conector PCI Express™ Auriu 0,039" (1,00mm) Negru
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
10018783-11101TLF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristici
Blocare placă, Rampă de blocare
Producător
Amphenol ICC (FCI)
Tip montare
Orificiu străpuns
Ambalaj
Tavă
Terminație
Aliaj de lipit, Eșalonat
Stare piesă
Activ
Material contact
Aliaj de cupru
Tip card
PCI Express™
Finisaj contact
Auriu
Gen
Element tip mamă
Grosime finisaj contact
15,0µin (0,38µm)
Număr de poziții/panou/rând
11;21
Tip contact
Consolă
Număr de poziţii
64
Culoare
Negru
Grosime placă
0,062" (1,57mm)
Caracteristică flanșă
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Pas
0,039" (1,00mm)