L77TWB13W3SMP3SV4FRM6 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Amphenol CS (FCI)
În stoc: 40
Fișă de date
Imaginea pentru L77TWB13W3SMP3SV4FRM6 nu este disponibilă
L77TWB13W3SMP3SV4FRM6
Numărul produsului DigiKey
L77TWB13W3SMP3SV4FRM6-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L77TWB13W3SMP3SV4FRM6
Descriere
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Descriere detaliată
13 (10 + 3 alimentare) Poziție D-Sub, Combinație Soclu, Socluri tip mamă Conector
Grosime finisaj contact
16,0µin (0,41µm)
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Stil conector
Distanță backset
0,319" (8,10mm)
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Blocare placă, Suporturi de montare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
300V
Formă contact
Uzinat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
3 (DB, B) – 13C3, 13W3
Material dielectric
Termoplastic
Tip contact
Semnal și putere
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Parte închidere contacte, Element de blocare șurub tip mamă (4-40)
Material contact
Bronz
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C