L717SDCH37POL2C309
L717SDCH37POL2C309
L717SDCH37POL2C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDCH37POL2C309
Numărul produsului DigiKey
L717SDCH37POL2C309-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L717SDCH37POL2C309
Descriere
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Descriere detaliată
37 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
Modele EDA/CAD
L717SDCH37POL2C309 Modele
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Caracteristici
Indentații de împământare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V
4 (c.c., C)
Caracteristică flanșă
Latură placă (4-40)
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C