L717SDC37PA4CH4FC309 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Amphenol CS (FCI)
În stoc: 157
Fișă de date
Similar
Amphenol CS (FCI)
În stoc: 26
Fișă de date
În stoc: 49
37 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
L717SDC37PA4CH4FC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDC37PA4CH4FC309
Numărul produsului DigiKey
L717SDC37PA4CH4FC309-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L717SDC37PA4CH4FC309
Descriere
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
L717SDC37PA4CH4FC309 Modele
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
0,318" (8,08mm)
Caracteristici
Blocare placă, Indentații de împământare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V
4 (c.c., C)
Caracteristică flanșă
Parte închidere contacte, Element de blocare șurub tip mamă (4-40)
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C