L17DAFRAA15S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L17DAFRAA15S
Numărul produsului DigiKey
L17DAFRAA15S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L17DAFRAA15S
Descriere
CONN D-SUB RCPT 15POS IDC
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
L17DAFRAA15S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Flash
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Alimentare, Reducere a solicitării
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Material dielectric
Termoplastic, Umplut cu sticlă
Tip contact
Semnal
Diametru fir
AWG 26
Caracteristică flanșă
Parte închidere contacte, Element de blocare șurub tip mamă (M3)
Material contact
Alamă
Terminație
IDC, Cablu panglică
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C