L177TWB13W3S poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Amphenol CONEC
În stoc: 149
Fișă de date
Imaginea pentru L177TWB13W3S nu este disponibilă
L177TWB13W3S
Numărul produsului DigiKey
L177TWB13W3S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L177TWB13W3S
Descriere
CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
50,0µin (1,27µm)
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Pungă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Stil conector
Distanță backset
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
300V
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Uzinat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
3 (DB, B) – 13C3, 13W3
Material dielectric
Termoplastic, Umplut cu sticlă
Tip contact
Semnal și coaxial sau putere (neinclus)
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Material contact
Bronz
Terminație
Cupă aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C