L177DFAF15S poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Amphenol CS (FCI)
În stoc: 184
Fișă de date
15 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
L177DFAF15S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177DFAF15S
Numărul produsului DigiKey
L177DFAF15S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L177DFAF15S
Descriere
CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
L177DFAF15S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Pungă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Stil conector
Distanță backset
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
300V
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Uzinat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Material dielectric
Termoplastic, Umplut cu sticlă
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Material contact
Aliaj de cupru
Terminație
Cupă aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C