FCE17B25SA4E0
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
FCE17B25SA4E0
Numărul produsului DigiKey
FCE17B25SA4E0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FCE17B25SA4E0
Descriere
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Descriere detaliată
25 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
Modele EDA/CAD
FCE17B25SA4E0 Modele
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Stil conector
Distanță backset
0,318" (8,08mm)
Caracteristici
Blocare placă, Filtru
3 (DB, B)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C