FCE17A15SA44B poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
HARTING
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
HARTING
În stoc: 20
Fișă de date
În stoc: 8
În stoc: 39
NorComp Inc.
În stoc: 201
NorComp Inc.
În stoc: 376
În stoc: 3.620
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
În stoc: 585
În stoc: 291
Imaginea pentru FCE17A15SA44B nu este disponibilă
FCE17A15SA44B
Numărul produsului DigiKey
FCE17A15SA44B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FCE17A15SA44B
Descriere
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Descriere detaliată
15 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
Modele EDA/CAD
FCE17A15SA44B Modele
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Stil conector
Distanță backset
0,318" (8,08mm)
Caracteristici
Filtru, Suporturi de montare
2 (DA, A)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C