SFW20S-2STME1LF
Numărul produsului DigiKey
609-1157-2-ND - Bandă și mosor (TR)
609-1157-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
609-1157-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SFW20S-2STME1LF
Descriere
CONN FFC FPC VERT 20POS 1MM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Vertical – 1 parte 0,039" (1,00mm) Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SFW20S-2STME1LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Material contact
Fosfor bronz
Producător
Amphenol ICC (FCI)
Finisaj contact
Cositor
Serie
Material carcasă
Termoplastic, Umplut cu sticlă
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material dispozitiv de acționare
Termoplastic, Umplut cu sticlă
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Forță de inserție zero (ZIF)
Tip plat flexibil
FFC, FPC
Valoare nominală tensiune
100V
Tip montare
Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Tip Conector/contact
Contacte, Vertical – 1 parte
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Număr de poziţii
20
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Pas
0,039" (1,00mm)
Grosime finisaj contact
Terminație
Aliaj de lipit
Culoare carcasă
Maro
Grosime FFC, FCB
0,33mm
Culoare dispozitiv de acționare
Înălțime deasupra plăcii
0,209" (5,30mm)