SFV35R-1STE1HLF
Numărul produsului DigiKey
609-SFV35R-1STE1HLFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
609-SFV35R-1STE1HLFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
609-SFV35R-1STE1HLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SFV35R-1STE1HLF
Descriere
CONN FFC BOTTOM 35POS 0.5MM R/A
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
35 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Inferior 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață, Unghi drept
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SFV35R-1STE1HLF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Material contact
Fosfor bronz
Producător
Amphenol ICC (FCI)
Finisaj contact
Cositor
Serie
Material carcasă
Polimer cristale lichide (LCP), Umplut cu sticlă, Fără halogen
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material dispozitiv de acționare
Sulfură de polifenilen (PPS), Umplut cu sticlă, Fără halogen
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit, Forță de inserție zero (ZIF)
Tip plat flexibil
FFC, FPC
Valoare nominală tensiune
50V
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Tip Conector/contact
Contacte, Inferior
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Număr de poziţii
35
Valoare nominală curent (Amp)
0,5A
Pas
0,020" (0,50mm)
Grosime finisaj contact
Terminație
Aliaj de lipit
Culoare carcasă
Negru
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Culoare dispozitiv de acționare
Negru
Înălțime deasupra plăcii
0,071" (1,80mm)