D15S24A6GV00LF | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 609-5553-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | D15S24A6GV00LF |
Descriere | CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR |
Termen de livrare standard al producătorului | 14 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 15 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | D15S24A6GV00LF Modele |
Categorie | Finisaj contact Auriu |
Prod. | Grosime finisaj contact 30,0µin (0,76µm) |
Serie | Protecție la infiltrare – |
Ambalaj Tavă | Valoare nominală inflamabilitate material V-0 UL94 |
Stare piesă Activ | Valoare nominală curent (Amp) 5A per contact |
Stil conector | Distanță backset – |
Tip conector Soclu, Socluri tip mamă | Caracteristici Blocare placă |
Număr de poziţii | Valoare nominală tensiune 300V |
Număr de rânduri 2 | Culoare Negru |
Tip montare | Formă contact – |
Tip contact Semnal | Diametru fir – |
Terminație Aliaj de lipit | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |