95278-101A26LF
Numărul produsului DigiKey
609-6423-2-ND - Bandă și mosor (TR)
609-6423-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
609-6423-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
95278-101A26LF
Descriere
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 26 position 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
95278-101A26LF Modele
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grosime finisaj contact - Conectare
30,0µin (0,76µm)
Caracteristici
Gata de montare
Temperatură de funcționare
-65°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Lungime contact - Conectare
0,232" (5,90mm)