71918-010LF
Numărul produsului DigiKey
609-71918-010LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
71918-010LF
Descriere
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 10 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
71918-010LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,685" (17,40mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Tub
Finisaj contact - Conectare
Auriu, GXT™
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Termoplastic, Umplut cu sticlă
Număr de poziţii
Caracteristici
Slot îmbinare cu pene, Flanșă de montare
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Gri
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
78,7µin (2,00µm)
Lungime contact - Conectare
0,228" (5,80mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,114" (2,90mm)