20021321-00016C8LF poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Sullins Connector Solutions
În stoc: 337
Fișă de date
Similar
Sullins Connector Solutions
În stoc: 0
Fișă de date
16 Poziție Soclu Conector 0,050" (1,27mm) Montare pe suprafață Auriu, GXT™
20021321-00016C8LF
Numărul produsului DigiKey
20021321-00016C8LF-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
20021321-00016C8LF
Descriere
CONN RCPT 16POS 0.05 GOLD SMD
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
20021321-00016C8LF Modele
Înălțime izolație
0,177" (4,50mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă
Caracteristici
Gata de montare
Aplicații
De uz universal, Industrial, Telecomunicații
Spații între rânduri - Conectare
0,050" (1,27mm)