L77DFA15S1AON
Numărul produsului DigiKey
L77DFA15S1AON-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L77DFA15S1AON
Descriere
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Descriere detaliată
15 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
L77DFA15S1AON Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Grosime finisaj contact
20,0µin (0,51µm)
V-0 UL94
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Stil conector
Distanță backset
0,406" (10,30mm)
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Valoare nominală tensiune
300V
Formă contact
Uzinat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Material dielectric
Termoplastic, Umplut cu sticlă
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Material contact
Aliaj de cupru
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C