L717HDE15PD1CH3RC309 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Amphenol CS (FCI)
În stoc: 1.732
Fișă de date
Similar
EDAC Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
EDAC Inc.
15 Poziție D-Sub, Densitate înaltă Mufă, Pini tip tată Conector
L717HDE15PD1CH3RC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDE15PD1CH3RC309
Numărul produsului DigiKey
L717HDE15PD1CH3RC309-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L717HDE15PD1CH3RC309
Descriere
CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
L717HDE15PD1CH3RC309 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
0,350" (8,89mm)
Caracteristici
Blocare placă, crestături pentru împământare, lamele de împământare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V
Număr de rânduri
3
Formă contact
Ștanțat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
1 (DE, E) Densitate înaltă
Caracteristică flanșă
Latură placă (M3)
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C