L717DFB25P1ATNRM6 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Amphenol CS (FCI)
În stoc: 101
Fișă de date
Similar
Amphenol CS (FCI)
În stoc: 82
Fișă de date
În stoc: 0
Imaginea pentru L717DFB25P1ATNRM6 nu este disponibilă
L717DFB25P1ATNRM6
Numărul produsului DigiKey
L717DFB25P1ATNRM6-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L717DFB25P1ATNRM6
Descriere
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
20,0µin (0,51µm)
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
7,5A
Stil conector
Distanță backset
0,406" (10,30mm)
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Caracteristici
Blocare placă, Indentații de împământare, Suporturi de montare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
300V
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Uzinat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
3 (DB, B)
Material dielectric
Termoplastic, Umplut cu sticlă
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Material contact
Alamă
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C